Seka Reklam hakkında

Seka Reklam olarak 2014 yılında başladığımız iş tecrübesi ve profesyonel hizmet kalitesiyle tasarım, imalat, montaj ve montaj sonrası bakım ana başlıklarında faaliyet göstermek üzere Ocak 2022 yılında ofisini açmıştır.

Sektörde yaptığı işlerde kendinden söz ettiren firmamız bunu, müşterilerini dinleyen ve ne istediklerini özümseyen ekibimiz ile her firmanın kurumsal kimliğine yakışır ürünler (tasarım/proje) ve beklentilerin karşılanması prensibi ile başlamaktadır.

Seka Reklam olarak bu projeleri oluşturur iken müşterilerimize en kaliteli en hesaplı çözümleri yine en kısa sürede sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Faaliyet alanlarımız

Özel Hizmetler Kurumsal kimlik çalışmaları
Firmaya özel tasarımlar ve uygulamalar
Reklam Panoları Işıklı ve Işıksız Tabelalar
Kutu Harf
Dijital Baskı
Matbaa Hizmetleri
Promosyon çalışmaları olmak üzere belirlenmiştir.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli reklam projeleri tasarlamak, imalat yapıp müşterilerimiz ile anlaştığımız iş planına uymak ve tüm bunları yaparken şirketimizi büyütmek ve personellerimizin kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Reklam sektöründe teknolojinin gelişimi ile birlikte hareket edip, Reklam sektöründe en yenilikçi ve en iyi firmalar arasında yer almak. Kaliteli ürünler yaratıp ülkemize katma değer katıp müşterilerimize yaptığımız yenilikler ile buluşturup güçlü ve saygın bir firma olmak.

Sık Sorunlan Sorular

Tasarım hizmeti veriyormusunuz?

Evet profesyonel tasarım hizmetimiz mevcut olup müşterimizle işi anlaşma halinde ücretsiz tasarım yapılmaktadır.

Ürünlerimiz 2 yıl firma garantisi olup 2 yıl sonunda güneş ışınlarından alacağı etki ile solmaya başlamaktadır.

Tabelalarımızda kullanılan ledler 2 yıl garantili olup. Doğa afetleri dışında oluşabilecek sorunlarda firmamız ücretsiz destek vermektedir.

İstanbul içine ücretsiz keşif yapmaktayız.

Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapabilmekteyiz.

Kargo veya nakliye her ürünü veya ebat fark etmeksizin tüm dünyaya ürünlerimizi göndermekteyiz.